Çift Katlı Prefabrik Evler

Tek Katlı Prefabrik Evler Çift Katlı Prefabrik Evler Konteynerler Prefabrik Ofisler Hafif Çelik Yapılar Çelik Yapı Hangarlar

prefabrik-ev-resim011          prefabrik-ev-resim013
Bizim prefabrik çiftkatlı prefabrik konutlarda müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda kullanım ihtiyaçlarının belirlenmesine yönelik projeler üretip ihtiyaç sahiplerinin hizmetine sunmaktadır.

Çift katlı prefabrik yapılar tek katlı prefabrik yapılara göre daha farklı üretim teknolojisiyle üretilmektedir,..taşıyıcıları tekkatlılara göre farklı olup statik hesaplamalar sonucunda farklı üretim teknikleri kullanılarak üretimektedir.. iklim bölgeleri gözönüne alınarak farklı bölgelerde  iklim şartlarına göre farklı sistemler  kullanılmaktadır.. mevcut çiftkatlı projelerimiz ürün gamımızda olmakla beraber isteğe ve kullanım şekline göre farklı modellerde üretim yapılabilmektedir…çiftkatlı ofis binaları,çiftkatlı villalar,çiftkatlı prefabrik bürolar,çiftkatlılarında tek katlı prefabrikyapılar gibi montajı yapıldıktan sonra yer değiştirilmek istenildiği taktirde demontaj yapılabilir ve farklı bir yerde tekrar montajı yapılabilmektedir.

  • Prefabrik çiftkatlılar söküm yapılabilir ve tekrar kurulabilirler.
  • Firmamız bünyesinde söküm (demontaj) işlemide yapılmaktadır.

ÇİFT KATLI PREFABRİK EV PROJELERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar kapatıldı.